Odżywianie

Green Care – dla zdrowia i piękna

• Zakładki: 428


Zdrowie jest najważniejsze, dlatego też warto szukać produktów, które je wzmacniają. Doskonałym przykładem jest Green Care producenta Calivita. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej i poznać zalety stosowania.

Green Care – suplement diety o dobrym składzie 

Green Care producenta CaliVita jest niezwykle skutecznym suplementem diety o bardzo dobrym składzie, który jest w pełni naturalny. Znajdziemy w nim lucernę siewną oraz magnez. Warto przyjrzeć się dokładnie tym składnikom. Lucerna siewna wykazuje działanie rewitalizujące. Zwiększa nie tylko wydolność fizyczną, ale też psychiczną. Warto zażywać ją w przypadku bardzo stresującego trybu życia. Wiele osób żyje bardzo szybko i intensywnie, a do tego nie zawsze odżywia się właściwie. Konsekwencją tego mogą być zaparcia. Na szczęście regularne stosowanie Green Care wspomaga metabolizm. Brak witamin w diecie pogarsza kondycję włosów i paznokci. Na szczęście lucerna siewna posiada dużą zawartość antyoksydantów. Poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. Do tego wszystkiego wzmacnia system immunologiczny i spowalnia proces starzenia. Kolejnym składnikiem jest magnez, który aktywuje kilkaset enzymów w przemianach wewnątrzkomórkowych. Uczestniczy w syntezie białka. Zapobiega skurczom mięśni. Ale na tym jego zalety się nie kończą. Bierze też udział w termoregulacji oraz regulacji ciśnienia tętniczego krwi. Poprawia mineralną gospodarkę kości.   

Dla kogo polecany jest preparat Green Care?

Preparat Green Care powinny zażywać wszystkie osoby, które odczuwają zmęczenie, a także odczuwają stres o dużym natężeniu. Ten suplement diety zalecany jest też wszystkim, którzy dbają o równowagę elektrolitową. Preparat ma działanie wzmacniające i odżywcze, a więc sprawdzi się dla osób, które chcą zdrowo żyć i prowadzą aktywny styl życia. Stosując go regularnie można wzmocnić swoje zdrowie, a także opóźnić proces starzenia. Zyskacie także jędrną skórę. Włosy będą mniej wypadać, a paznokcie będą rzadziej się łamać. Wiele kobiet zmaga się z nadmiernym krwawieniem podczas miesiączki. Stosowanie tego suplementu rzeczywiście reguluje poziom krwawienia i zapobiega anemii. Wzmaga krzepliwość krwi, co wynika z dużej zawartości witaminy K. Mogą go stosować osoby chorujące na cukrzycę, gdyż wspomaga leczenie. Przeciwwskazaniem nie są też nowotwory czy astma oskrzelowa. Ten produkt witaminowy dodaje energii, a jednocześnie łagodzi stres.    

Jak stosować Green Care?

Green Care to suplement diety, który należy zażywać regularnie. Codzienna dawka to 4 do 8 tabletek, które trzeba zażywać między posiłkami. Warto jeszcze wiedzieć, że po około 2-3 miesiącach stosowania zaleca się przerwę w stosowaniu na około miesiąc lub dwa miesiące.   

Artykuł powstał przy współpracy z firmą APTEKA ZDROWIE: zdrowieapteka.pl.      

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
506 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *