Strona 1 z 1

jakie zabiegi na twarz?

: 08 paź 2021, 4:25
autor: mariam84
Cześć! Polecacie jakieś konkretne zabiegi na twarz Kutno, żeby trochę nawilżyć i odświeżyć skórę? Już patrzyłam na oferty, ale propozycji jest dużo i ciężko mi się zdecydować. Mogę liczyć na waszą pomoc?

Re: jakie zabiegi na twarz?

: 22 gru 2021, 6:30
autor: whath
Ja chodzę tylko na mezoterapię mikroigłową. Naczytałam się o niej wcześniej wiele dobrego i uznałam, że warto z niej skorzystać. Korzystam z oferty studia modelowania sylwetki Ladies First http://ladies-first.pl/medycyna-estetyczna/ w Warszawie. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, no i zabiegi są wykonywane w odpowiednich, sterylnych warunkach przez osoby kompetentne. Zdecydowanie warto się na nie udać właśnie do nich. Studio jest godne polecenia, moja skóra po tych zabiegach wygląda z 10 lat młodziej, jest gładsza i jędrniejsza.

Re: jakie zabiegi na twarz?

: 22 gru 2021, 11:19
autor: zoffi
Najpierw sprawdzałam sobie, jakie zabiegi, jakie mają działanie, no i uznałam, że mezoterapia igłowa może być idealna dla mnie. Oczywiście, zanim poszłam na zabieg, to miałam konsultację w Instytucie Urody Casolla https://www.casolla.pl/cennik w Poznaniu. Tam mnie zakwalifikowano do zabiegu i go przeprowadzono. Moja skóra po nim jest fantastyczna. Wygląda na młodszą, jest bardziej jędrna, gładka, taka odżywiona, to niesamowicie, co taki zabieg może zdziałać, polecam gorąco.