Strona 1 z 1

wybielanie zębów

: 08 wrz 2021, 0:03
autor: Gloria_64
Jak wybielacie zęby? Znacie paski wybielające? https://paski-wybielajace.pl Ktoś używał? Jak je sobie chwalicie? Możecie je polecić? Jak działaj, po jakim czasie są pierwsze efekty?

Re: wybielanie zębów

: 22 gru 2021, 12:20
autor: iscs
Nigdy nie wybielam zębów sama w domu. Wolę zrobić to u lekarza, żeby na pewno było to bezpieczne. Dość się nasłuchałam o domowych sposobach na wybielanie, które niszczą szkliwo. Wybielam, zawsze po sprawdzeniu stanu zębów, u dentysty z gabinetu Art Dent https://artdent.org/o-nas w Raciborzu. To jest rzetelne miejsce, krzywdy ci tam nie zrobią :), po wybielaniu nie mam nadwrażliwości, jest ono w dobrej cenie, a efekt bardzo długo się utrzymuje. Moje zęby po takim wybielaniu są idealnie białe.

Re: wybielanie zębów

: 22 gru 2021, 14:30
autor: wopo
Ja wybielam lampą Beyond, ale to oczywiście u dentysty, swojego dobrego lekarza, którego znam i wiem, że zadba o bezpieczeństwo moich zębów. Przed każdym wybielaniem mam badanie dentystyczne. Korzystam z usług gabinetu stomatologicznego OK CLINIC https://okclinic.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/ w Gdańsku, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Ceny mają korzystne, możliwe jest tam również wybielanie zębów nakładkowe, które też dobrze działa, ale ja wolę wybielić zęby na raz, szybko i porządnie.

dobre electro

Re: wybielanie zębów

: 23 gru 2021, 9:10
autor: jiemk
Najpierw byłam na piaskowaniu i czyszczeniu zębów. To już odświeżyło ich kolor, a dopiero później byłam na wybielaniu. Skorzystałam z usług dentysty z kliniki stomatologicznej BoaDent Prestige http://boadent.katowice.pl/stomatologia-estetyczna/ w Katowicach. Tam oczywiście także chodzę na kontrole stanu moich zębów, na leczenie, wcześniej byłam tu również na wizytach u ortodonty, aparat zdjęłam w zeszłym roku :). Ofertę mają kompleksową, dentyści i inni specjaliści z tego gabinetu znają się na wykonywanej pracy, doskonale sobie radzą, szczerze ich polecam.