świeczki urodzinowe

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
leokadia-80
Posty: 0
Rejestracja: 20 lis 2021, 20:31

świeczki urodzinowe

Post autor: leokadia-80 »

Hej, można już urządzić urodziny czy inną rodzinną imprezę, więc chciałabym poświętować swoją czterdziestkę, która była już praktycznie dwa lata temu. Jakie świeczki urodzinowe polecacie żeby zrobiły wrażenie na gościach? Chcę żeby to były naprawdę wyjątkowe urodziny, więc muszę zamówić wystrzałowe ozdoby i dekoracje :) Dacie radę coś polecić? Podrzucić jakieś linki?
kirra

Re: świeczki urodzinowe

Post autor: kirra »

Wiecie co jeszcze fajną byłoby sprawą? Chociażby kubki papierowe na imprezę , ale z własnym nadrukiem. Tutaj moglibyście przykładowo umieścić zabawne napisy, czy też swoje nawet zdjęcia - co tam będziecie chcieli. Ale na pewno będzie to spore zaskoczenie.
Kami

Re: świeczki urodzinowe

Post autor: Kami »

Hej, można urządzać już urodziny więc mam pytanie, jak myślicie, która atrakcja będzie lepsza na osiemnastkę. ILuzjonista czy fotobudka 360. Znalazłam taką na https://www.videofrajda.pl i zastanawiam się czy warto. Niby 500zł za cały dzień to nie jest dużo i super tiktoki by wychodziły w slowmotion, to zawsze lubiłam harry pottera i ciągnie mnie do iluzji.

oprogramowanie prestigio
ODPOWIEDZ