Ubrania

Tutaj możesz ogłosić się, jeśli masz do sprzedania podręczniki do nauki lub ciekawe książki. Odezwij się też, kiedy będziesz potrzebować jakiejkolwiek publikacji.
weryy

Ubrania

Post autor: weryy »

Gdzie kupujecie swoje ubrania? Chodzicie raczej do sklepów stacjonarnie, czy kupujecie je w sieci? Ja odzwyczaiłam się już od chodzenia po sklepach i zamiast tego korzystam z oferty sklepów internetowych z odzieżą, mogę wam szczerze polecić sklep Magnetic: https://magneticsklep.pl/33-kurtki Tam teraz kupiłam super kurtkę, jest długa, puchowa, bardzo ciepła, na obecne mrozy sprawdza się doskonale. Ogólnie z tego sklepu mam pół szafy ubrań, podoba mi się, jak się one układają, zachowują po praniu, nic złego się z nimi nie dzieje, są dostępne w atrakcyjnych cenach.
Misha

Re: Ubrania

Post autor: Misha »

Mam podobnie tak jak Ty, zawsze szukam specjalistycznych sklepów w swojej dziedzinie bo wtedy jestem pewien, że wiedzą co sprzedają i mogą to zarekomendować także innym. Bardzo lubię mieć duży wybór bo wtedy mogę zawsze dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Właśnie kilka minut temu kupiłem kurtkę puchową Rab Electron PRO Jacket. Przekonała mnie rekomendacja wielu użytkowników tej kurtki, którzy cenili w niej sobie bardzo dobre podejście producenta do wykonania kurtki. Jest dosyć uniwersalna i świetnie sprawdza się podczas wędrówek nie tylko w góry ale i do sklepu. Ale własną opinię dam jak przetestuję na swojej skórze.
ODPOWIEDZ