Sobański Andrzej Gabinet USG

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Nikolas

Sobański Andrzej Gabinet USG

Post autor: Nikolas »

Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

google toolbar dla firefox
cut

Re: Sobański Andrzej Gabinet USG

Post autor: cut »

Jeśli to ma być w Warszawie, to Multimed. Tzn. oni nie są tylko tam, ale po prostu my byliśmy w tym gabinecie. Pod względem organizacyjnym wszystko przebiegało wzorcowo. Szybka wizyta bez recepty, przypomnienie o terminie badania, o przygotowaniu. Ale dla mnie najważniejsze było, że od razu mieliśmy zalecenia, można było odbyć konsultację. Więc nie skończyło się na suchych danych, z których nic nie wynika. Wszystko zostało załatwione.
santero

Re: Sobański Andrzej Gabinet USG

Post autor: santero »

Myślę, że słuszny jest tylko jeden kierunek - jak najszybsze robienie badań, żeby ustalić, co się dzieje. Znacie Multimed? Przerabialiśmy ten temat wielokrotnie i wiemy, jak to przebiega. Da się załatwić szybko wizytę, wszystko jest zorganizowane na poziomie, masz przypomnienie o tym, jak się przygotować, zwracają uwagę na wiele tematów. Moim zdaniem tak właśnie powinno to wyglądać. Całość odbywa się z zainteresowaniem pacjentem, na wypasionym sprzęcie. I właśnie takich zasad się trzymajmy.
tajma

Re: Sobański Andrzej Gabinet USG

Post autor: tajma »

Nie znam tego miejsca, ale jeśli w Wawie, to faktycznie polecam robić sobie USG w Multimedzie. Bez skierowania i długiego oczekiwania na wizytę. Wszystko przebiegało wzorcowo, ekspresowo. Nowoczesny sprzęt, dostępność specjalistów, całość rozegrana rewelacyjnie i tak to powinno przebiegać. Szybko masz świadomość, co się dzieje i jakie kroki warto podejmować. Ważne, że można uzyskać zalecenia. Sprawa nie kończy się na niczym...
traka

Re: Sobański Andrzej Gabinet USG

Post autor: traka »

Nie ma znaczenia, o jakie USG chodzi? W każdym przypadku Multimed nie wymaga skierowania? Jestem na ich stronie i nie widzę, aby gdzieś była o tym mowa w opisie. U mnie chodzi o USG brzucha. W tym przypadku również nie potrzebuję żadnego papierka?
ODPOWIEDZ