Opinie o Misiewicz Ryszard Podłogi

W tym dziale dzielimy się opiniami i doświadczeniami na temat firm i różnych przedsiębiorstw. Dołączysz?
Laura

Opinie o Misiewicz Ryszard Podłogi

Post autor: Laura »

Jak wygląda praca w Misiewicz Ryszard Podłogi? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
bronissaa

Re: Opinie o Misiewicz Ryszard Podłogi

Post autor: bronissaa »

Cześć, jeśli Wam powiem, że chcę kupić panele podłogowe hybrydowe , to gdzie mnie skierujecie? Dodam, że za bardzo na tym się nie znam, więc każda opinia będzie mile widziana. Dajcie znać, jakie macie konkrety dla mnie. Co się naprawdę sprawdzi?
grubalinka22

Re: Opinie o Misiewicz Ryszard Podłogi

Post autor: grubalinka22 »

Ja mogę wam polecić Lagrus Listwy kupiłam u nich podłogę, listwy i będę też zamawiać sztukaterię bo bardzo podoba mi się ona we wnętrzach. Zobaczcie sobie na stronę sklepu na całą ofertę. Warto znać bo jest szeroka atrakcyjna.
salamandiks4

Re: Opinie o Misiewicz Ryszard Podłogi

Post autor: salamandiks4 »

Jakiś czas temu remontowałem mieszkanie i szukałem nowych paneli. Natrafiłem na ofertę autoryzowanego sprzedawcy produktów Pergo, gdzie zamówiłem pergo w bardzo atrakcyjnej cenie.
bixni

Re: Opinie o Misiewicz Ryszard Podłogi

Post autor: bixni »

Jestem osobą nieśmiałą, dlatego większość spraw załatwiamy w sieci, sądzę jednak, że nie wszystko tak się da. I na przykład chętnie się dowiem jak Wasze malowanie korytarza pomysły może jakieś macie, którymi się podzielicie? Dla mnie to ważne, stąd właśnie zaczęłam rozmawiać z Wami na ten temat.
ODPOWIEDZ