rekuperator do domu

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Jaropełk-80
Posty: 0
Rejestracja: 26 mar 2022, 13:26

rekuperator do domu

Post autor: Jaropełk-80 »

Witam forumowicze ;)
Powiedzcie mi, kto z was ma zamontowany rekuperator w domu? Ja już długo się nad tym zastanawiam, ale nie podjąłem jeszcze decyzji, chociaż znajomi mi polecają takie rozwiązanie. Też wydaje mi się to korzystne, a ostatnio znalazłem nawet sklep z rekuperatorami w przyzwoitych cenach. Może macie dla mnie jakieś wskazówki, żebym wiedział czym się kierować?
Awatar użytkownika
Marcjan74
Posty: 0
Rejestracja: 12 cze 2022, 23:30

Re: rekuperator do domu

Post autor: Marcjan74 »

Dla mnie tak naprawdę rekuperacja jest obecnie chyba najbardziej wydajnym i energooszczędnym rodzajem wentylacji, więc szczerze polecam. Przejrzyj sobie może rekuperatory ścienne, możesz też zawsze zadać jakieś pytania obsłudze sklepu, bo zgaduję że na pewno chętnie odpowiedzą i rozwieją jakieś tam wątpliwości. W każdym razie to super sposób na wentylację :P
wentylowanaaa

Re: rekuperator do domu

Post autor: wentylowanaaa »

Czasem człowiek zbyt szybko i zbyt mocno chce do przodu, zostawiając w tyle to, co nie działa. A kiedy zawodzi się na tym, co wydawało mu się w teorii lepsze, tęskni do tego, co było wcześniej. I w związku z tym ja mam tak ze starą klimatyzacją. Może gdzieś dostanę części klimatyzacji , by ją usprawnić, by działała jeszcze lepiej?
ODPOWIEDZ