Adwokat od prawa cywilnego

Rozmowy na różne tematy niedotyczące pozostałych działów. Masz nam coś ciekawego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
ilga61
Posty: 0
Rejestracja: 21 lis 2021, 8:50

Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: ilga61 »

Witajcie kochani. Niedługo będę chciała założyć sprawę o odszkodowanie w Łodzi i będzie mi potrzebny bardzo dobry adwokat do reprezentowania mnie. Jakich znacie specjalistów od takiego zagadnienia? Muszę się zorientować, którego mecenasa powinnam wybrać i mam szczerą nadzieję, że mi pomożecie albo chociaż podpowiecie jakieś rozwiązanie. W każdym razie będę wdzięczna :)
Sławomir

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby, które potrzebują pomocy prawnej, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej kancelarii radcy prawnego porady prawne Świdnica .
Zośka

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Zośka »

Ja znam i polecam adwokat do spraw rodzinnych Głogów to doświadczony człowiek, który pomógł mi podczas rozwodu i podziału majątku. On zajmuje się tez innymi sprawami jak kredyty frankowe, prawo cywilne oraz prawo karne. Na jego stronie macie cała ofertę i wszystkie potrzebne informacje wiec sobie sprawdźcie.

czym zasłonić ogrodzenie
ODPOWIEDZ