płytki do domu

Tutaj rozmawiamy o naszych ulubionych sposobach na spędzanie wolnego czasu i o tym, co nas interesuje. Może uda się wam znaleźć kogoś, kto podziela wasze pasje? :)
Awatar użytkownika
fortunat_81
Posty: 0
Rejestracja: 24 lip 2021, 18:21

płytki do domu

Post autor: fortunat_81 »

Znacie płytki porcelanosa? Są niezwykłe, bardzo oryginalne, wyjątkowe. Ja znalażłam je w CerDesign: https://cerdesign.pl/ Lubię u nich kupować bo zawsze wiem na co mogę liczyć i że jakoś zakupionych produktów będzie wysoka.

rg solar
Devil93

Re: płytki do domu

Post autor: Devil93 »

Mam nadzieję, że i na mnie przyjdzie czas, jeśli chodzi o remontowanie i urządzanie. Na razie nasza Zosia 5 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-5 jest na etapie stanu surowego i przyjmuje okna do siebie. Czas powoli zamykać stan surowy i czekać do kwietnia z dalszą realizacją. Na urządzanie mam jeszcze sporo chwil.

https://nzozrevita.pl/blog/dieta-ketogeniczna-rozmowa-z-dietetykiem-maciejem-wielgoszem
nunuś

Re: płytki do domu

Post autor: nunuś »

Ja lubię wykończenia naprawdę ładne i nietuzinkowe. Co prawda trzeba za nie więcej zapłacić, ale dla mnie to nie jest problem. I tak dla przykładu powiem, że włoskie łazienki mi się bardzo podobają i mam nadzieję, że i mnie się uda kiedyś taką zrobić. Chcę mieć w niej prawdziwe miejsce do relaksu i niemyślenia o niczym innym jak odpoczynek. Na pewno mnie rozumiecie. ;)

https://nzozrevita.pl/specjalisci
sanda

Re: płytki do domu

Post autor: sanda »

W sumie sporo rzeczy mi się na co dzień nie podoba, ale nie wiem, czy to wszystko ma sens, co mam Wam do powiedzenia. Chodzi o takie rzeczy jak na przykład wykończenie wnętrz. Czy Waszym zdaniem cegła na ścianę to dobry plan? Dodam, że w sumie sporo rzeczy może się dziś pogmatwać, ale na poważnie myślę o własnym domu. Pomożecie?

xpsdmb1132 pdf
ODPOWIEDZ