Klimatyzacja

Chcesz podzielić się z innymi ciekawą informacją ze świata nauki? Śmiało, to właśnie miejsce na rozmowy o rzeczach interesujących i związanych z wszystkimi dziedzinami nauki.
Carl

Klimatyzacja

Post autor: Carl »

Czy ktoś z Was zamontował w swoim domu czy mieszkaniu klimatyzację? Wiem, że może wydawać się dziwne, że pytam o to po sezonie, jesienią, ale spokojnie, to pytanie dotyczy domu, który dopiero się buduje. Mogłaby się tym zając u nas firma Centrum Rekuperacji https://centrumrekuperacji.pl mają bardzo dobre opinie.
Devil93

Re: Klimatyzacja

Post autor: Devil93 »

A jeśli klimatyzacja jest połączona z systemem grzewczym, to jak można to przeprowadzić? Czy muszę hydraulika zamawiać, czy raczej firma kominiarska będzie potrzebna? Wiem, że oni zajmują się uszczelnianiem, poszerzaniem czy zakładaniem kominów, ale co z resztą? Jak to widzicie? Chętnie się dowiem. Jednak źle, jak się nie ma rozeznania.

tabela wymiarów śrub
Serdo

Re: Klimatyzacja

Post autor: Serdo »

Tak, korzystałem z usług firmy https://www.ventix.pl/ i jak potrzebujesz fachowców z prawdziwego zdarzenia, to mogę Ci ich śmiało polecić. Jest to firma, która kompleksowo zajmuje się wszystkimi instalacjami sanitarnymi, w tym w szczególności instalacjami grzewczymi, klimatyzacją i wentylacją. Robią duże inwestycje, ale też świadczą usługi dla mniejszych, także dla klientów indywidualnych. Więc jak coś to kontaktuj się z nimi. Oczywiście jak jesteś z południa Polski, bo oni głównie działają właśnie w tym regionie.
patkikow

Re: Klimatyzacja

Post autor: patkikow »

Szukam firmy z usługą klimatyzacja domowa. Wrocław to miasto, w którym mieszkam, dlatego chciałabym, aby firma była z okolic. Może macie jakieś sprawdzone firmy, godne polecenia?
Zawisza66

Re: Klimatyzacja

Post autor: Zawisza66 »

Devil, myślę, że hydraulika nie ma co wzywać, ale podpytaj jeszcze firmę kominiarską, bo mogę się mylić. U mnie klima już była, jak się przeprowadziłem do mieszkania, więc sam jej nie montowałem.
ODPOWIEDZ